S. NO:
ÜNVANI
İSİM SOY İSİM
SABİT TEL:
 
01
 
 
KAYMAKAM
 
Onur BEKTAŞ
 
6152606
 
02
 
BELEDİYE BAŞKAN
 
Kemal ŞAHİN
 
6152081
 
03
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
J.Kd.Bşç. Bülent YILDIRIM
6152210
04
İLÇE EMNİYET AMİRİ V.
Burak DAVŞAN
6152158
 
05
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Hasan Basri KOYUNCU
6152606
06
AKP İLÇE BAŞKANI
Sefa ÇOBAN
 
07
CHP İLÇE BAŞKANI
Cihan ÖKSÜZ
 
08
MHP İLÇE BAŞKANI
Bedri ŞEN
 
09
MALMÜDÜRÜ V.
Burhan SÜRER
6152300
10
İLÇE MİLLİ EĞT. MÜDÜRÜ
Abdulmuttalip ZİYAGİL
6152017
11
İLÇE MİLLİ EĞT. ŞB. MÜDÜRÜ
Mehmet ÖZTAŞ
6152025
12
İLÇE MİLLİ EĞT. ŞB. MÜDÜRÜ
Hayriye TÜFEKÇİ
6152025
13
İLÇE MÜFTÜSÜ
Yakup BELEN
6152221
 
14
İLÇE DEVLET HASTANE BAŞHEKİMİ
Dr. Mehmet Salih AKÇAKAYA
6152182
15
İLÇE DEVLET HASTAHANESİ MÜD.
Mustafa AYRILMAZ
6152182
16
TARIM İLÇE MÜDÜR V.
Selim BACANAK
6152014
17
NÜFUS MÜDÜRÜ
Arif CANSARAN
6152289
18
ÖZEL İDARE MÜDÜRÜ
Tuncay ŞAHİN
6152007
19
TAPU MÜDÜRÜ
Mahmut AKTAŞ
2801009
20
S.Y.D. VAKIF MÜDÜRÜ
Mahmut AKBULUT
6152207
21
GENÇLİK SPOR İLÇE MÜDÜRÜ
Burhan BÜLBÜL
6152818
22
İLÇE NOTERİ V.
Süleyman GENÇ
6152206
23
PTT MERKEZ MÜDÜRÜ
İlhami KARAKOÇ
6152122
24
YEDAŞ İŞLETME ŞEFİ
Ahmet CÜCEOĞLU
6152415
25
ORMAN İŞLETME ŞEFİ
Pehlül YAZICI
6152013
26
HALK EĞİTİM MÜDÜRÜ
Mustafa ASİL
6152006
27
ÇOK PROGRAMLI LİSE MÜDÜRÜ
Adem YİĞİT
6152005
28
SAĞLIK MESLEK LİSESİ MÜDÜRÜ
Abdullah ONUR
6152337
29
GÖYNÜCEK İMAM-HATİP LİSESİ MD.
Fatih GÜLER
6152023
30
GÖYNÜCEK ORTAOKULU MD.
Yavuz Selim NAYIR
6153017
31
 İMAM-HATİP ORTAOKULU MÜD.
Raif KOCA
6152050
32
GÖYNÜCEK ATATÜRK ORTAOKULU MD.
Ahmet İĞCİ
6152537
33
 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU MÜD.
Ş.Nihal KULAKAÇPELİT
6152535
34
ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Murat ÖZBEK
6152036
35
HALK BANKASI YETKİLİSİ
Fikret KAR
6152603
36
AKP İL ENCÜMENİ MECLİS ÜYESİ
Mustafa YILMAZ
 
37
AKP İL ENCÜMENİ MECLİS ÜYESİ
İhsan YILDIRIM
 
38
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
İbrahim KÖSE
 
39
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa ALABUĞA
 
40
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Abdullah TOPAL
 
41
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hasan GEDİK
 
42
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Erol DEMİRTAŞ
 
43
AKP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
H.İbrahim GENÇ
 
44
MHP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hasan CANSIZ
 
45
MHP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Aslan KAPLAN
 
46
MHP İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nurettin GENÇ
 
47
PANCAR İŞLETME ŞEFİ
Zafer KARAKIŞ
6152019
48
İLÇE TARIM KRD. KOOP. MÜDÜRÜ
Veli AY
6152009
49
ESNAF VE SAN. OD. BAŞKANI
Enver KILIÇ
6152222
50
ZİRAT ODASI BAŞKANI
Erdoğan BAYBURTLU
 
51
ESNAF KEFALET ODASI BAŞ.
Enver KILIÇ
6152222
52
SOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Rüstem GEDİK
 
53
KAMYONCULAR KOOP.BAŞK
Cemalettin TAŞ
5152880