31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde İlçemiz mahalle ve köylerinden seçilen muhtarlarımıza yönelik Kaymakamlığımız koordinesinde "Hizmet İçi Eğitim Semineri" gerçekleştirildi.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan eğitim, Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ'ün açılış konuşmaları, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfüs Müdürlüğü, İlçe Özel İdaresi ve İlçe Devlet Hastanesinin sunumlarıyla devam etti.
 
31 Mart Yerel seçim sonrası mazbatasını alarak göreve başlayan mahalle muhtarlarına yönelik Göynücek 70. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda Hizmet İçi Eğitim Semineri düzenlendi. Kaymakamımız Sayın Mustafa GÜRBÜZ başkanlığında yapılan toplantıya, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Amir V., Kurum amirleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı. Kurum amirleri tarafınca hazırlanan sunumlarda muhtarlara birimler ve birimlerin yetkileri anlatılırken, yapılan bilgilendirmelerin ardından muhtarlardan mahallelerinin ihtiyaçları hakkında bilgi alındı. Eğitim, soru cevap kısmı ile sona erdi.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur