Kaymakamımız Sayın Onur BEKTAŞ, Göynücek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mahmut AKBULUT, Göynücek İlçe Emniyet Amiri V. Burak DAVŞAN, İlçe Jandarma Komutanı Arslan KAPAN ve İlçe Müftüsü V. Sadık AYDIN ile birlikte Köylerimizde ve Göynücek Merkezde ikamet eden Şehit Aileleri ile Kurumlarımızda çalışan Şehit Yakınları ve Gazilerimizi Ziyaret Etti.
        Yaptığı ziyaretlerde; Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade eden Kaymakam V. Sayın BEKTAŞ, şehitlerimizin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyledi.
        Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu ve bütün şehit ailelerinin de şehit ailesi gururu ve onurunu en iyi şekilde taşıdıklarını söyleyen Kaymakam V. Sayın BEKTAŞ, 'Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimiz ile vücudundan bir uzvunu vatan uğruna kaybetmiş gazilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz. Devletimizin imkânları kendilerinin hizmetindedir.' dedi.

        Kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan Şehit Yakınları ve Gazilerimizi de çalıştıkları dairelerinde ziyaret eden ve herhangi bir ihitiyaçlarının, istek ve arzularının olup olup olmadığını soran Kaymakam V. Sayın Onur BEKTAŞ, kendilerine iletilen talep ve isteklerin asla karşılıksız kalmayacağını ve bu hususta kesinlikle çekimser davranmamaları gerektiğini vurguladı.