İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Karaşar Köyü, Penpeli Köyü ve Ilısu/Kuyuma Mezrasını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. 
 
"Halk Günü Toplantıları" kapsamında köyleri sık sık ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakamımız Sayın DOĞAN, köylerdeki sorunları tespit etmek ve ihtiyaçları yerinde görmek amacıyla ziyaretlerini sürdürdü.
 
Ziyaret ettiği köylerde vatandaşlar tarafından samimi ve sıcak bir ilgiyle karşılanan Kaymakamımız Sayın DOĞAN, köy muhtarlarından köylerin ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı. Köylerin ihtiyaçlarını yerinde görerek, çözüm noktasında neler yapılabileceğini beraberindekilerle birlikte masaya yatıran Kaymakam Sayın DOĞAN, yapılması planlanan hizmet ve yatırımları köylülerle paylaştı.
 
        "Gidemediğin yer senin değildir"
 
         Kaymakam Sayın DOĞAN, "Gidemediğin yer senin değildir" sözünden hareketle kamu hizmetlerinin sunumunda kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların arasındaki iş birliği, güç birliği ve uyumunu sağlayan, tarımdan sağlığa, eğitimden yol yapımlarına, hayvancılıktan sulama alanlarına kadar köy sakinlerinin isteklerini dinleyerek köylere yönelik yatırım programları hakkında bilgiler verdi. Köy sakinlerinin istek ve ihtiyaçların en kısa sürede giderileceğini belirten Kaymakam DOĞAN, "Çalışma arkadaşlarımızla birlikte kesintisiz bir şekilde köy ziyaretlerimizi ve halk toplantılarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit ederek, ihtiyaç duyulan kamu yatırımlarını takip ediyoruz. Bu şekilde halkımıza daha sağlıklı hizmetler verebileceğimize inanıyoruz. Amacımız devletimizin hizmetlerini vatandaşlarımıza yerinde sunmaktır . Bunun için gece gündüz hiç durmadan bütün kurumlarımızla birliktelik içerisinde çalışıyoruz, hiç kuşkusuz tüm gayretimizle de çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
 
Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, “Bizim milletimiz merhamet ve şefkat yüklü bir millettir. Bu millet her şeyin en güzeline layık bir millettir. Bu millet için neler yapılmaz ki?” diyerek memnuniyet duyduğunu ifade etti ve tüm vatandaşlarımızla kucaklaşarak ayrıldılar.