İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Kaymakam Adayı Eşref AKÇA ile birlikte İlçemizde Faaliyet Gösteren Tüm Kurumları ve Pazar Yerlerini ziyaret etti.

        

        Kaymakam Adayı Eşref AKÇA, İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN'ı makamında ziyaret etti. Kaymakamımız Sayın DOĞAN, kendilerini makamında ziyaret eden Kaymakam Adayı Eşref AKÇA, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Şafak KARAKOYUN, Emniyet Amiri V. Burak DAVŞAN ve İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan Basri KOYUNCU ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren tüm kurumlarımızı ve pazar yerini ziyaret ettiler.

 

        Yapılan ziyarette Kaymakam adayı Eşref AKÇA Kurum Amirlerimizle, Kurum Personellerimizle ve pazar yeri esnaflarımızla tanışıp muhabbet ettiler. İlçemizde faaliyet gösteren bütün kurumlarımız ve çalışmaları hakkında Kaymakamımız Sayın DOĞAN, Kaymakam adayı Eşref AKÇA'ya bilgiler verdi.

 

        Yapılan ziyaretler ile birlikte kurum amirlerimizle, kurumlarımızda çalışan personellerimizle ve pazar yeri esnaflarıyla tanışmış olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getiren Kaymakam adayı Eşref AKÇA, İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN'a teşekkür ettiler.