İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, İlçe protokolü ile birlikte Şeyhler Köyü, Kışlabey Köyü ve Abacı Köylerini ziyaret etti.

 

        Kaymakam Sayın DOĞAN, yaptığı köy ziyaretleri esnasında "Halk Toplantıları" düzenledi.Yapılan ziyaretler ve Halk Toplantıları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinledi. Köylerimizdeki sorun ve sıkıntılara yönelik çözümleri masaya yatırdı. Devletimizin Köylerimize yaptığı projeleri yerinde inceleyen Kaymakam Sayın DOĞAN, projelerle ilgili olarak köy muhtarlarından ve ilgili birimlerin amirlerinden brifing aldı.

 

        Kaymakamımız Sayın Hasan DOĞAN, Kışlabey Köyüne Türkiye İller Bankasının Finansal Desteğiyle yapılan "Köy Konağını" ve "Kur'an Kursunu" ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

 

        Ziyaretleri esnasında köylerimizdeki bazı yaşlılarımızı ziyaret eden Kaymakam Sayın DOĞAN, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yapılan "Köy Ziyaretlerinde" ve ziyaret edilen köylerimizde düzenlenen "Halk Toplantılarında” vatandaşların tüm sorunlarını dinledikten sonra köy ziyaretlerinin ve halk toplantılarının kesintisiz olarak devam edeceğini bildiren Kaymakam Sayın DOĞAN, “Biz milletimizin sıkıntılarını dinlemek, taleplerine kulak vermek ve ihtiyaçlarını gidermek için buradayız. Dile getirilen sorun ve sıkıntıların çözüme kavuşacağından hiç endişeniz olmasın. Devletimiz her zaman bu aziz milletin hizmetindedir.”sözlerini sarfetti. Vatandaşlardan gelen tüm istek ve taleplerin gerçekleştirilebilmesi için kurum amirlerine ve ilgili birimlere gerekli talimatları vererek ziyaret ettiği köylerden ayrıldı.