Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL başkanlığında gerçekleştirilen Muhtarlar Toplantısı kapsamında 28.05.2018 tarihi itibari ile ilçemizde yeni görevine başlayan Kaymakam V. Sayın Onur BEKTAŞ,  mahalle ve köy muhtarlarımızla bir araya geldi.
 
Düzenlenen toplantıya, Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL ile birlikte Göynücek Kaymakam V. Sayın Onur BEKTAŞ, İl Jandarma Komutanı Albay Selami AKŞİT, İlçe Belediye Başkanı Kemal ŞAHİN, İl ve İlçe Müdürleri ile İlçemiz Merkez ve Mahalle Muhtarlarımız katıldı.
 
Yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL şunları belirtti: “Köylerle ilgili sorun, talep, görüş ve önerileri almak, köylerimize yapılan hizmetleri bir adım daha ileri götürebilmek amacıyla bu toplantılarda bir araya geliyoruz. Siz ve daire amirlerimizle bir aradayken ilçemiz ve köylerimizle ilgili sorun ve talepler varsa bunları tartışıp çözüm bulmaya çalışacağız. Bizim burada olduğumuz toplantılarda bazı sorunların doğrudan kaynağına ulaşılması ve belki de çözüm yolunun daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi mümkün olabiliyor. Bu toplantının ilçemiz ve köylerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Katılımlarınızdan dolayı şimdiden çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımızdan söz almak isteyenler talepte bulunsunlar, sıkıntılarını anlatsınlar, onlara çözüm bulmaya çalışalım.”
 
İlçemizde görev yapan merkez ve mahalle muhtarlarımız sıkıntı ve görüşlerini dile getirdi. Amasya Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak gerekenlerin yapılması hususunda il ve ilçe müdürlerine talimatlar verirken aynı zamanda 28.05.2018 tarihi itibari ile ilçemizdeki yeni görevine başlayan Kaymakamımız Sayın Onur BEKTAŞ'ı tebrik ederek görevinde başarılar diledi.